• Zasady dokonywania zakupów

Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje, zawarte w niniejszym regulaminie. Umowa z klientem jest zawierana w momencie, kiedy system sklepu internetowego wysyła e-mailem potwierdzenie przyjęcia zamówienia, zawierające ilości i ceny wszystkich zamówionych produktów, łączne koszty ponoszone przez klienta, warunki płatności oraz adres, na który zostanie wysłane zamówienie. 

  • Składanie zamówienia

Po złożeniu zamówienia poprzez sklep naszą stronę, klient otrzymuje e-mail zwrotny w celu potwierdzenia zamówionego towaru. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w chwili otrzymania przez firmę FHU M&M Małgorzata Danek  należności na konto podane w potwierdzeniu w przypadku przelewu tradycyjnego lub gdy zamawiający wybiera opcję płatności za pobraniem. 

  • Wysyłka 

Paczki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub Poczty Polskiej. Po spakowaniu towaru zostanie wysłany do Państwa numer przewozowy paczki. Paragon lub faktura zostaje dołączona do przesyłki i znajduje się pod listem przewozowym. Ceny podane w sklepie są cenami brutto. W przypadku wystawienia faktury VAT prosimy o wcześniejszy kontakt.

  • Wysyłka za granicę

W przypadku wysłania towaru za granicę prosimy o wcześniejszy kontakt.

  • Zwrot towaru

Klient ma prawo do odstąpienia od umowy kupna w terminie 14 dni od daty zakupu, pod warunkiem, że towar jest w stanie nienaruszonym, nie ma śladów używania, zwracany jest w oryginalnym opakowaniu. Koszty związane ze zwrotem zamówionego towaru ponosi kupujący. Oświadczenie powinno być dokonane w formie pisemnej pod rygorem nieważności.

  • Ochrona danych klienta

Zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29.08.1997 roku, sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych klientów. Zgodnie z tą ustawą klienci mają prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z bazy danych sklepu. Jeżeli Klient nie wyraża zgody na przetwarzanie przez sklep jego danych osobowych, wpisuje swoje oświadczenie w komentarzu do zamówienia. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby sklepu lub miejsca wykonania umowy.