Pojemniki, wiadra fermentacyjne

W ofercie naszego sklepu dostępne są pojemniki do fermentacji burzliwej i cichej różnego rodzaju alkoholi wytwarzanych w domowym zaciszu. Wykonane są z wysokiej jakości tworzyw wyróżniających się znaczną wytrzymałością i elastycznością. Każdy pojemnik fermentacyjny dostępny w naszym asortymencie został dopuszczony do kontaktu z produktami spożywczymi i może być bezpiecznie użytkowany.

Pojemny fermentator do piwa i wina

Mamy do zaoferowania pojemniki stożkowe lub z płaskim dnem o różnej pojemności. Wiadro fermentacyjne i inne modele wyposażone zostały w funkcjonalny kranik oraz zawory boczne umożliwiające łatwe przelanie trunku do butelek. Nasze produkty sprawdzą się zarówno jako fermentator do piwa, jak i fermentator do wina owocowego, nastawów cukrowych oraz pojemniki do przechowywania wody.

Wśród naszych najlepszych propozycji warto wyróżnić duży stożkowy pojemnik fermentacyjny, w którym zmieści się nawet kilkaset litrów trunku. Modele tej wielkości mają bardzo grube ścianki i szerokie otwory, dzięki którym łatwo jest wyczyścić wnętrze po skończonym warzeniu. Wybierając fermentator do piwa czy wina warto zwrócić uwagę na skalę pomagającą określić objętość trunku lub brzeczki. Istotna jest też obecność wygodnego systemu zamykania z czterema nakrętkami. Oprócz dużych pojemników oferujemy także mniejsze wiadro fermentacyjne, które przyda się na przykład do rozpoczęcia przygody z piwowarstwem domowym.

Pojemniki

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji