Właścicielem sklepu internetowego jest

Firma Handlowo Usługowa M&M Małgorzata Danek

Stanisław Górny

34-105 Wysoka

NIP 7371753401

 

 

  • Zasady dokonywania zakupów

Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje, zawarte w niniejszym regulaminie. Umowa z klientem jest zawierana w momencie, kiedy system sklepu internetowego wysyła e-mailem potwierdzenie przyjęcia zamówienia, zawierające ilości i ceny wszystkich zamówionych produktów, łączne koszty ponoszone przez klienta, warunki płatności oraz adres, na który zostanie wysłane zamówienie. Klient nie może anulować zamówienia które jest w trakcie realizacji.

  • Składanie zamówienia

Zamówienie składane jest wg programu na stronie www.domowybrowarek.pl Po złożeniu zamówienia poprzez sklep internetowy klient otrzymuje e-mail zwrotny z potwierdzeniem otrzymania zamówienia przez sklep. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w chwili otrzymania przez firmę "domowybrowarek.pl" należności na konto podane w potwierdzeniu jeśli jest to przelew tradycyjny lub po otrzymaniu informacji od banku jeśli jest to płatność 24 lub gdy klient wybiera opcję za pobraniem. Zamówienia złożone do godziny 12 realizowane są w ten sam dzień. Oprócz sobót, niedziel i dni wolnych od pracy drugi warunek to jeśli pieniądze za towar są już na moim koncie lub wysyłka ma być za pobraniem.

  • Wysyłka 

Paczki wysyłane sa  za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL zaraz po spakowaniu paczki wysyłam meila z możliwości śledzenia paczki dotyczy również to Paczkomatów. Jak również wysyłam za Pośrednictwem Poczty Polskiej .W każdej paczce lub przyklejona pod listem przewozowym znajduje się Paragon lub Faktura Ceny podane w sklepie są cenami brutto. Jeśli klient potrzebuje FV to proszę o podanie danych do FV

  • Wysyłka za granicę

Na chwilę obecną nie wysyłam towaru za granice .

  • Zwrot towaru

Klient ma prawo do odstąpienia od umowy kupna w terminie 10 dni od daty zakupu, pod warunkiem, że:towar jest w stanie nienaruszonym, nie ma śladów używania zwracany jest w oryginalnym opakowaniu.Koszty związane ze zwrotem zamówionego towaru ponosi kupujący. Oświadczenie powinno być dokonane w formie pisemnej pod rygorem nieważności.

  • Ochrona danych klienta

Zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29.08.1997 roku, sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych klientów. Zgodnie z tą ustawą klienci mają prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z bazy danych sklepu. Jeżeli Klient nie wyraża zgody na przetwarzanie przez sklep jego danych osobowych, wpisuje swoje oświadczenie w komentarzu do zamówienia. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby sklepu lub miejsca wykonania umowy.